Święto Pluszowego Misia to fajna okazja, aby powrócić do wspomnień z dzieciństwa i przynieść swojego ulubionego  pluszowego przyjaciela. W szkole obchodziliśmy to święto 24 listopada. W tym dniu można  było przynieść do szkoły maskotkę swojego ulubionego misia.

13 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości.  Akademię przygotowali uczniowie z klas: V, VI, VII

Dnia 31 października chór klas 2 i 3 oraz chór klas 4-6 wystąpiły na Powiatowym Konkursu Piosenki Patriotycznej w Garwolinie. Chóry zaśpiewały pieśni "Mówię o tobie dobrze" i "Niepodległa niepokorna". Uczniowie zaprezentowali się wspaniale. Opiekunami uczniów były Panie Hanna Dębek i Anna Błażejczyk.

5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek,   w naszej szkole dzień ten obchodziliśmy  w czwartek 9 listopada. Tradycyjnie w tym dniu można było się przebrać się za ulubioną postać z bajki, mogła to być część garderoby  lub tylko jakiś rekwizyt.  W bibliotece za wypożyczenie w tym dniu książki/ bajeczki każdy otrzymał słodką niespodziankę.

Dziękujemy za przyłączenie się do wspólnej zabawy.
Biblioteka szkolna

Nie od dziś wiadomo, że królową polskiej jesieni jest DYNIA. Aby podkreślić jej majestat:) uczniowie oraz nauczyciele założyli w dniu 30 października ubrania w kolorze pomarańczowym, a najmłodsi uczniowie przygotowali dekoracje dyniowe. Na gazetce Samorządu Uczniowskiego pojawiły się informacje dotyczące pochodzenia dyni oraz jej właściwości zdrowotnych. Uczennice klasy 8: Wiktoria Parol, Blanka Olechowska, Jagoda Szostak oraz uczennica klasy 5, Lena Osińska upiekły dyniowe ciasta, które były sprzedawane podczas przerw. Można było również skosztować różne przetwory: dżemy, sosy, kawałki dyni w zalewie. Wszystko było przepyszne i naturalne!